Kariéra

Objevte svět plný příležitostí a prostoru pro seberealizaci

Věříme, že velká část našeho úspěchu závisí především na našich zaměstnancích. A to na jejich zkušenostech, dovednostech a jejich pozitivním přístupu ke strategii, cílům a celkové kultuře skupiny APOGEO.

Zaměstnancům nabízíme zajímavou práci s velkým prostorem pro seberealizaci v příjemném a moderním pracovním prostředí pod záštitou silné prosperující společnosti. Dbáme na rovnost příležitostí a šancí pro každého zaměstnance, a také na to, aby každý zaměstnanec měl možnost osobního i profesního rozvoje a kariérního růstu při odpovídajícím finančním ohodnocení.

Protože posláním našich společností je poskytování špičkové úrovně poradenských služeb našim zákazníkům, vidíme jednoznačnou souvislost mezi úspěchem našeho podnikáníí a motivací každého jednotlivého zaměstnance. Proto se snažíme, aby naši lidé patřili svými zkušenostmi a znalostmi na špičku v oboru. Kvalita, schopnosti a zkušenosti našich zaměstnanců jsou tím hlavním faktorem, kterým se odlišujeme od konkurence.

Klademe důraz na vzájemnou důvěru, která je předpokladem naší společné práce a oceňujeme aktivitu a zápal našich pracovníků propracovaným systémem výhod a bonusů, který tvoří zejména:

  • roční odměna navázaná na míru plnění individuálních výkonostních cílů každého pracovníka
  • odměna za aktivní business development
  • účast na odborných kurzech a školení dle individuálních rozvojových plánů každého pracovníka
  • 3 dny placeného volna nad standardní rámec pro všechny zaměstnance
  • 5 dní placeného volna nad standardní rámec v případě aktivní participace na předem definovaných aktivitách a činnostech
  • účast na významných partnerských akcích (např. NATLAND Golf Tour, Světový pohár v alpském lyžování, Mattoni NBL a jiné)
  • příspěvek na stravné (stravenky)

Volné pozice

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací