Staňte se členem týmu APOGEO a objevte svět plný příležitostí a seberealizace

Věříme, že velká část našeho úspěchu závisí především na našich zaměstnancích. A to na jejich zkušenostech, dovednostech a jejich pozitivním přístupu ke strategii, cílům a celkové kultuře skupiny APOGEO.

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil

Benefity

APOGEO je silná, rostoucí a inovativní společnost. Nabízíme přátelské prostředí, moderní kanceláře, zajímavou práci s velkým prostorem pro seberealizaci, prestižní projekty, dlouhodobou perspektivu a kariérní růst, odpovídající finanční ohodnocení a možnost osobního i profesního rozvoje.

Zaměstnancům na oplátku nabízíme zázemí silné prosperující společnosti, velmi příjemné a moderní pracovní prostředí, prestižní projekty a zajímavou práci s velkým prostorem pro seberealizaci, rovnost příležitostí pro každého zaměstnance, dlouhodobou perspektivu, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního i profesního rozvoje, kariérní růst a benefity.

Vzdělávání zaměstnanců

Zaměstnanci jsou pro nás prioritou, klademe tedy důraz na jejich profesní a osobní spokojenost a růst. Víme, že na zvyšování profesionálního a osobního rozvoje našich zaměstnanců závisí naše výsledky a tím i spokojenost našich zákazníků.

Všichni naši zaměstnanci jsou zařazeni do našeho programu profesního rozvoje, který zahrnuje řadu odborných školení šitých na míru jednotlivým zaměstnancům.

Vzdělávací program je tvořen dvěma hlavními směry:

  • Odborný rozvoj (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, standardní semináře a kurzy apod.),
  • Obchodní a prezentační dovednosti (obchodní jednání, prezentace, rétorika, krizové situace apod.).

Nechte si zasílat náš newsletter

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací