Administrative Assistant (částečný úvazek)

Požadavky

  • Zkušenosti s administrativou, příp. prací na recepci výhodou
  • Práce v MS Office na uživatelské úrovni
  • SŠ vzdělání, příp. student VŠ

Náplň práce

  • Příjem, třídění, evidence přijaté pošty + odesílání pošty
  • Zadávání pošty do systému pro všechny společnosti APOGEO GROUP
  • Spolupráce s interní účetní na řešení přijatých a vydaných faktur
  • Příprava podkladů pro pře-fakturaci a klíčování některých režijních nákladů
  • Zajištění objednání kurýrních služeb, taxi
  • Skenování, kopírování, skartování, vazba posudků
  • Ostatní administrativní práce dle pokynu Office Managera

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Práci na částečný úvazek/brigáda
  • Vhodné pro studenty VŠ, popř. rodiče na mateřské a rodičovské dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil