Asistent do oddělení auditu s přesahem do IT

Požadavky

  • Student vysoké školy ekonomického směru
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodou (nikoli podmínkou)
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Analytické myšlení, klientský přístup

Náplň práce

  • Administrativní podpora
  • Výpomoc při auditorských zakázkách
  • Práce se softwarem IDEA (interaktivní výběr a analýza dat) – analýza dat, zajištění výstupů

Nabízíme

  • Práce v mladém kolektivu lidí na částečný úvazek
  • Získání cenných zkušeností a nových kontaktů, odborný pohled z praxe
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Motivační program (začlenění do kolektivu, účast na pracovních a vnitropodnikových akcí...)

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil