Junior Tax Consultant

Požadavky

  • Student/ka posledního ročníku nebo absolventa VŠ ekonomického směru se zájmem o daňovou problematiku
  • Předchozí zkušenosti v oblasti daní a účetnictví jsou výhodou, nikoli podmínkou
  • Dobrou znalost PC (MS Office na uživatelské úrovni, zejména práce s MS Excel – znalost základních funkcí a vzorců, formátování)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (využití zejména při korespondenci s klienty)
  • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou (NJ, RJ)
  • Schopnost organizace vlastní práce a pracovat samostatně dle zadaných cílů
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Analytické a logické myšlení - Proklientský přístup, schopnost logické formulace textů
  • Ochotu učit se novým věcem a chuť podílet se na projektech

Náplň práce

  • Příprava podkladů pro přiznání k dani z příjmů právnických/fyzických osob a jiných přiznání
  • Sestavování jednoduchých přiznání
  • Zpracování administrativy související s přípravou přiznání
  • Kontrola daňových dokladů
  • Komunikace s klienty a veřejnými institucemi
  • Příprava cenových nabídek
  • Příprava odborných článků a prezentací
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a podpora manažera týmu

Nabízíme

  • Profesní růst
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zajímavou a rozmanitou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Možnost prosadit vlastní nápady
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Standardní pracovní nástroje - notebook, mobilní telefon
  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Možnost budoucího nástupu na HPP
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Práci v centru Prahy v moderních prostorách u metra Křižíkova
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Účast na podnikových akcích

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil