Junior Transaction Consultant

Požadavky

  • Student VŠ ekonomického směru či absolvent
  • Předchozí praxe v korporátní sféře vítána
  • Základní znalost české daňové legislativy, podnikových financí a manažerského účetnictví
  • Dobré prezentační schopnosti Iniciativa, vysoké pracovní nasazení
  • Loajalita a spolehlivost
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Kreativní a invenční přístup k řešení problému

Náplň práce

  • Příprava nabídek a smluv, komunikace s klienty
  • Project management - zastřešení projektů napříč poradenskou skupinou za účasti seniorního kolegy - fúze, řízené likvidace, poradenství při převodech soukromého i podnikového majetku
  • Participace na zakázkách v oblasti transakčního poradenství
  • Design holdingových struktur, akviziční poradenství, transfer pricing, svěřenecké fondy a ochrana majetku

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Zajímavou práci a prestižní projekty
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké benefity, motivační programy

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil