Junior účetní

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Vhodné i pro absolventy, praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost účetní a daňové agendy
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyku výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Náplň práce

  • Účtování účetních dokladů dle pravidel zaměstnavatele
  • Vystavování a účtování faktur
  • Pravidelné analýzy účtů
  • Kontrola úhrady vystavených faktur a správa pohledávek
  • Zpracování zpráv o neuhrazených fakturách
  • Provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů
  • Zajištění inventarizace majetku a závazků
  • Úzká spolupráce se Senior účetní

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Zajímavou, zodpovědnou a velmi různorodou práci
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké benefity, motivační programy

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil