Manager Business Unit Payroll & HR

Požadavky

  • Ambice a chuť budovat v rámci stabilní poradenské skupiny novou divizi služeb
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • Schopnost řízení kolektivu
  • SŠ vzdělání ekonomického směru, popř. VŠ vzdělání
  • Základní orientace v problematice lidských zdrojů
  • Základní orientace v oblasti pracovního práva
  • Základní orientace v oblasti mzdového účetnictví výhodou
  • Schopnost a ochota rychle se učit
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou

Výhodu pro uchazeče je následující:

  • Zkušenost s řízením kolektivu alespoň 2 roky
  • Znalost pracovně-právních předpisů
  • Zkušenost z oblasti lidských zdrojů alespoň 2 roky
  • Znalost mzdového účetnictví
  • VŠ vzdělání ekonomického směru

Náplň práce

  • Vybudování a řízení nové business unit zaměřené na outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky
  • Řízení kolektivu pracovníků
  • Komplexní manažerská odpovědnost vč. odpovědnosti za výsledky
  • Odpovědnost za kvalitu služeb a odborný rozvoj týmu

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek, pohyblivá pracovní doba
  • Zajímavou, zodpovědnou a velmi různorodou práci
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké benefity, motivační program

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil