Payroll Accountant

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici mzdové účetní
  • Znalost mzdových předpisů a personální agendy
  • Dobrá orientace v zákoníku práce
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Náplň práce

  • Komplexní zpracovávání mzdové agendy
  • Komunikace s úřady sociálního zabezpečení, finančním úřadem a zdravotními pojišťovnami
  • Základní poradenství klientům v oblasti pracovního práva a mezd
  • Metodická činnost, reporting

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek, pohyblivá pracovní doba
  • Zajímavou, zodpovědnou a velmi různorodou práci
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké benefity, motivační program

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil