Šance pro studenty - staňte se stážistou

Požadavky

  • Umožňujeme studentům 2. – 5. ročníku vysoké školy získat relevantní schopnosti a vybudovat si tak skvělý základ pro svou budoucí kariéru
  • Odbornou praxi alespoň na 2 měsíce, min. 24 hodin týdně o přizpůsobení práce zkouškovému období

Náplň práce

TRANSAKCE - Máte analytické myšlení, zdravý selský rozum a potřebný nadhled? V transakčním týmu si vyzkoušíte spolupráci na řízení projektů napříč skupinou APOGEO, osvojíte si přípravu investičních profilů a informačních memorand v oblasti fúzí, akvizic a jiných vlastnických transakcí.

DANĚ Chcete poznat skutečný svět daní a vyzkoušet si své školní znalosti v praxi? Naučíte se sestavovat přiznání k dani z příjmů právnických osob, komunikovat s úřady a seznámíte se s postupy ve správě daní.

ÚČETNICTVÍ A MZDY Baví vás finance, Excel a účetní programy? Naše klientela je různorodá a kompletně outsourcujeme jejich účetnictví. Naučíte se potřebné metodiky výpočtů daní, mezd a získáte znalosti v oblasti účtování běžných účetních operací finančního účetnictví a komunikace s institucemi. AUDIT Baví vás čísla a máte rádi vše pod kontrolou? U nás získáte cenné zkušenosti z oblasti statutárního auditu, finančního managementu, kde se mimo jiné naučíte zpracovávat prověrky kontrolního prostředí, ověřovat reporting společnosti a aplikovat nové metody.

OCEŇOVÁNÍ - Chcete znát komplexní proces od A – Z v oblasti znaleckých posudků, ocenění majetku či škod? V týmu znalců se naučíte kroky od komunikace s klientem až po projekty v oblasti oceňování a finančních modelů (business plány, diskontní sazba, analýza finančních informací) a příprav zpráv.

ZAKLÁDÁNÍ, PRODEJ, SPRÁVA A LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ - Chcete se naučit, co je třeba udělat proto, aby společnost či struktura mohla vyvíjet podnikatelskou činnost? Odhalíme vám nejen jak zakládat korporace a holdingové struktury, ale zasvětíme vás také do základů problematiky korporátního práva a nastavení společnosti z pohledu jejích vlastníků i z pohledu řízení rizik.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení již v rámci vašeho studia
  • Dlouhodobou perspektivu v zázemí prosperující poradenské skupiny se sídlem v Praze
  • Práce v mladém kolektivu lidí
  • Zajímavé projekty, odborný pohled z praxe
  • Získání cenných zkušeností a nových kontaktů
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Motivační programy o začlenění do kolektivu a účast na pracovních a vnitropodnikových akcí o program profesního rozvoje - odborný rozvoj (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, standardní semináře a kurzy a obchodní a prezentační dovednosti (obchodní jednání, prezentace, rétorika, krizové situace apod.)

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil