Senior Valuation Consultant

Požadavky

  • Min. 2 rok praxe ve znaleckém ústavu
  • Hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze výhodou
  • Znalost oceňování nemovitého a movitého majetku výhodou
  • Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Orientace na klienta, týmový hráč, reprezentativní vystupování
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce

  • Samostatné vedení konzultantů příp. junior konzultantů
  • Samostatné zpracování větších znaleckých posudků včetně posudků pro podporu při soudních sporech
  • Samostatná komunikace s klienty a samostatné vedení obchodních jednáních
  • Aktivní participace na business developmentu interně i externě

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • Zázemí prosperující skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Zajímavou práci a prestižní projekty
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké benefity, motivační programy

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR Specialist

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil