Účetní supervizor a metodik

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici nebo pozici hlavní účetní/senior účetní
  • Výborná znalost účetní a daňové agendy
  • Znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Náplň práce

  • Supervize a kontrola klientských účetnictví ve stanovených intervalech
  • Metodická pomoc při účtování složitých/nestandardních případů, nastavení účetních postupů, workflow, metodiky, procesů, směrnic atd.
  • Průběžné poradenství při vedení účetnictví (ad-hoc konzultace, spolupráce na odborných stanoviscích, nastavení kalkulačních vzorců atd.)
  • Kontrola a metodická pomoc při sestavování závěrek
  • Účetní prověrky a rekonstrukce účetnictví
  • Reporting

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Samostatnou, zajímavou a kreativní práci
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost rychlého odborného růstu a získání praktických dovedností
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity a motivační programy
  • Školení a vzdělávání v oboru
  • Práce na plný úvazek (pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO)

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil