O společnosti

Společnost APOGEO je česká, dynamicky rostoucí poradenská skupina, která působí na trhu od roku 2001. Naší přidanou hodnotou je absolutní podpora ve všech segmentech poradenských služeb.

APOGEO klienty v komerčním sektoru jsou střední a velké podniky napříč oborovým spektrem – development, bankovní sektor, zdravotnická zařízení, advokátní kanceláře, výrobní a průmyslové podniky, vzdělávací a mediální sféra, společnosti poskytující služby v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Veřejnému sektoru poskytujeme široké portfolio služeb v oblasti  auditu, daňového poradenství, financí a lidských zdrojů, jejichž cílem je zlepšení spolupráce státních orgánů, snížení administrativní zátěže a zkvalitnění služeb pro veřejnost a podniky.

Od roku 2014 jsme předním poskytovatelem řešení v oblastech investic a správy rodinného majetku a dále se podílíme na připomínkách legislativního procesu pro Ministerstvo spravedlnosti ČR a Ministerstvo financí ČR. APOGEO působí jako profesionální správce v rámci svěření správy majetku (aktiv) klienta a je jedním ze zakladatelů Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů.

NAŠE SPECIALIZACE

  • Transakční poradenství
  • Daně
  • Zpracování účetní a mzdové agendy
  • Audit
  • Oceňování

Novinky, aktuální informace a odborné články naleznete také v našem periodiku APOGEO News. Nechejte si zasílat novinky e-mailem.

Harmonogram připravovaných workshopů.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací