Služby

Skupina APOGEO je ryze česká poradenská společnost s hlavním sídlem v Praze a dalšími pobočkami v Ostravě a Nikosii, která poskytuje komerčnímu sektoru (středním a velkým podnikůmm z místního i mezinárodního trhu) a veřejnému sektoru (instituce státní správy, státní organizace) služby v těchto hlavních oblastech - auditorské služby, daňové a transakční poradenství, znalecký ústav, účetní a mzdové poradenství, outsourcing mezd a personální agendy a management consultingu.

Skupina APOGEO vysoké standardy kvality svým klientům garantuje nikoliv prázdnými slovy a nic neříkajícími frázemi. Dojde-li během projektu objektivně se strany skupiny APOGEO k prodlevě s odsouhlasenými termíny či výstup nebude v souladu s dohodnutými požadavky za dotčený úkon samozřejmě neplatíte.

Klíčem k úspěchu APOGEO Group je sehraný tým auditorů, znalců, daňových poradců, mzdových a účetních poradců, který klientům poskytuje komplexní řešení na vysoké profesionální úrovni s využitím zahraničních zkušeností a znalostí místních specifik. APOGEO poradci hovoří v jazycích anglickém, německé, ruském, španělském, francouzském a polském.

Novinky, aktuální informace a odborné články naleznete také v našem periodiku APOGEO News. Nechejte si zasílat novinky e-mailem.

Harmonogram připravovaných workshopů.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací