Standardy kvality

Skupina APOGEO splňuje podmínky mezinárodní normy a to našim klientům zaručuje bezproblémový průběh svěřených projektů, vysokou úroveň interního řízení a jistotu, že důvěra a diskrétnost nejsou v APOGEO jen prázdnými slovy.

iso 9001iso 27001

Jsme součástí Komory certifikovaných účetních, která sdružuje odborníky, kteří jsou absolventy systému certifikace účetní profese v ČR nebo obdobného systému jiné členské organizace IFACu (splňujícího mezinárodní vzdělávací standardy) nebo jejím členem.

Komora certifikovaných účetních

Naši odborníci jsou členy Komory daňových poradců České republiky, České Komory odhadců majetku a Komory daňových poradců ČR.

Česká komora odhadců majetku      Komora auditorů České republiky      Komora daňových poradců ČR

Jsme jedním ze zakladatelů Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů. Od roku 2014 jsme předním poskytovatelem řešení v oblastech investic a správy rodinného majetku.


APRSF logo

Jsme součástí PKF International Limited, mezinárodní poradenské sítě, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150ti zemích světa.  

PKF Family Office poskytuje komplexní a profesionální poradenství v oblastech řízení rodinných záležitostí, nakládání s majetkem, práva, účetnictví a daní.  

PKF Family Office logo

S kým můžete mluvit o kvalitě
Klára Sierra Marketing & Business Development Manager

sierra@apogeo.cz +420 267 997 734

Zobrazit profil

Nechte si zasílat náš newsletter

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací