TAX FLASH - Konec lhůty pro podání daňového přiznání

25.5.2021

picture

Související služby

Daňové poradenství

Zpět na výpis

1.června 2021 je poslední den, kdy je možné podat daňové přiznání k dani z příjmů bez sankcí pokud je podané v elektronické verzi. Upozorňujeme, že nejpozději v tento den musí být daň i zaplacena. Elektronické podání může být učiněno např. přes datovou schránku nebo portál moje daně.

Pokud přiznání nestíháte podat nebo jste ho z nějakého důvodu nestihli zpracovat v zákonné lhůtě, tak můžete využít služeb daňového poradce. Přiznání podané daňovým poradcem mají lhůtu pro podání do 1. července 2021. S rokem 2021 vstoupila v platnost novela daňového řádu, která nově umožňuje uplatnit plnou moc, nikoli ve standardní 3 měsíční lhůtě, ale i později např. spolu s podáním daňového přiznání.

Pokud byste rádi využili odkladu daňového přiznání, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme jak s jeho zpracováním, tak podáním.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.