Pomohli jsme Zaplu při přeshraniční transakci

3.5.2021

picture

Související služby

Transakční poradenství

Zpět na výpis

V minulých měsících jsme asistovali nadnárodní finanční skupině 4finance při vkladu části závodu do své české účasti - společnosti Zaplo Finance s.r.o. Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky, která poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Své klienty má nejen u nás v ČR, ale také v dalších 17ti zemích světa.

Na projektu se kromě našich transakčních specialistů podíleli kolegové z daňového a auditního oddělení. V důsledku operace došlo k připojení IT činnosti provozované odštěpeným závodem do společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat našim klientům ve zvládnutí specifik podnikových přeměn a transakcí a jsme u růstu společností.

 

 

 

Autor
Ing. Pavel Postl Partner / Transactions
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.