Rok a půl s Martinem Bortlíkem. Kdo je MARTIN?

20.5.2021

picture

Související služby

Daňové poradenství

Zpět na výpis

Již rok a půl je s námi v APOGEU Martin Bortlík.

Kdo je Martin? Martin pracuje na pozici Tax Policy & Controversy Manager, je to bývalý ředitel Specializovaného finančního úřadu. Působil 15 let ve finanční správě a většinu svého pracovního života se věnoval problematice DPH.

Od roku 2016 působil jako ředitel Specializovaného finančního úřadu a dohlížel na daně největších firem v Česku s obratem nad 2 miliardy Kč. Je zároveň odborníkem na Transfer Pricing, jedná se o problematiku převodních cen transakcí uskutečněných mezi spojenými osobami.

U nás má Martin na starosti daňovou politiku a řeší daňové spory. Jeho specializací je poradenství v oblasti daňové kontroly a daně z přidané hodnoty. Má na starosti celou naší brněnskou kancelář, kde aktuálně otvírá nové pracovní příležitosti. Martin vystudoval obor Daně a finance na Masarykově Univerzitě v Brně. Pokud se nevěnuje pracovním povinnostem, jsou jeho největšími zálibami sport a cestování. Většinu svého cestování teď ale traví v RegioJetu mezi Prahou a Brnem za klienty. :)

Ptali jsme se Martina proč zrovna APOGEO?

„Chtěl jsem jít do poradenství a APOGEO pro mě byla jasná volba, protože se jedná o českou a na trhu již 20 let stabilní společnost. Mám zde možnost aplikovat své zkušenosti z předchozího působení.“

Máte na Martina nějaké otázky Vy ohledně daňové problematiky, kterou se zabývá? Neváhejte ho kontaktovat.

 

Autor
Ing. Lucie Purchartová Marketing Manager
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.