Aplikace Daníček

Povinná výbava telefonu nebo tabletu každého podnikatele, manažera i daňového poradce. Vyzkoušejte daňového hlídače nové generace a podnikejte bez sankcí!

Aplikace za vás sleduje všechny důležité informace z oblasti daní, účetnictví a práva. Jejím cílem je zjednodušit uživatelům orientaci v neustále se měnícím ekonomickém prostředí. Včas vás bude informovat o všech termínech a školeních, která jsou pro vás podstatná.

„Nejčastějšími sankcemi společností menšího a středního rozsahu jsou pokuty za opožděné podání daňového přiznání a úroky z prodlení za opožděné placení daňových povinností či záloh. Tyto termíny si totiž klienti musí hlídat sami a ze zkušenosti víme, že nemalá část na to v průběhu roku alespoň jednou zapomene.“

Jaroslava Hanková

APOGEO, s.r.o.

Aplikace Daníček Aplikace Daníček Aplikace Daníček

„Je stále těžší se v daňové džungli, jakou máme v ČR, orientovat a neustále kontaktovat poradce je zbytečně nákladné. Proto vítám jakýkoliv nástroj, který situaci zjednoduší. Hlídání daňových termínů v mobilu spolu s instrukcemi pro platbu a aktuálními informacemi kdykoliv k dispozici považuji za velmi užitečné.“

Petr Cholenský

StandBy, s.r.o.

Stáhněte si aplikaci

Verze pro iOS

QR kód - Aplikace Daníček pro iOS

Verze pro Android

QR kód - Aplikace Daníček pro Android
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.