DANĚ - Consultant

Jsi student či absolvent VŠ nebo již pracuješ? Máš ekonomické nebo právní vzdělání? Zajímá Tě problematika týkající se daní a máš chuť získat cenné zkušenosti nebo se dál rozvíjet v této oblasti?

Pak hledáme právě Tebe, protože každý v APOGEO má svůj potenciál.

Náplň práce

  • poskytování konzultací a odborného poradenství,
  • spolupráce na projektech napříč celou daňovou a účetní problematikou,
  • řízení vlastních zakázek a projektů.

Nabízíme

  • práci na plný či zkrácený úvazek, možnost práce z domova,
  • možnost flexibilně vykonávat odbornou práci, takže můžeš studovat i skládat zkoušky,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • zajímavé pracovní zahraniční stáže,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás