DANĚ - Consultant

Jste student či absolvent VŠ nebo již pracujete? Máte ekonomické nebo právní vzdělání? Zajímá Vás problematika týkající se daní a máte chuť získat cenné zkušenosti nebo se dál rozvíjet v této oblasti?

Pak hledáme právě Vás, protože každý v APOGEO má svůj potenciál.

Náplň práce

  • poskytování konzultací a odborného poradenství,
  • zpracování daňových přiznání,
  • zastupování klientů při jednání s finančním úřadem,
  • příprava a zpracování odborných stanovisek, spolupráce na projektech napříč celou daňovou a účetní problematikou,
  • řízení vlastních zakázek a projektů.

Nabízíme

  • odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace na zvolených projektech,
  • práci na plný úvazek,
  • možnost práce z domova,
  • příspěvek na poplatky za zkoušky na daňového poradce,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás