JUNIOR ÚČETNÍ

Jsi student či absolvent VŠ nebo již pracuješ? Přijď k nám!

V současné době hledáme týmového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat komplexní organizační a administrativní podporu účetního oddělení.

Očekáváme samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2). Znalost ekonomických SW je vítána, nikoliv podmínkou.

Požadavky

  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Znalost ekonomických SW výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
  • Komunikační schopnosti na dobré úrovni
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Náplň práce

  • Zadávání účetních dat do systému
  • Archivace účetních dokladů
  • Vyřizování emailové korespondence s klienty, aktivní řešení požadavků
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • Příprava podkladů k účtování
  • Příprava podkladů ke zpracování DPH
  • Administrativní a evidenční činnosti účetního oddělení

Nabízíme

  • Práci na plný či zkrácený úvazek, možnost práce z domova
  • Možnost flexibilně vykonávat odbornou práci, takže můžeš studovat i skládat zkoušky
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Přátelskou atmosféru, mladý kolektiv
  • Kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova
  • Sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…)
  • Firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…)
  • Teambuildingové aktivity
  • Zajímavé pracovní zahraniční stáže
  • Nástup ihned nebo dohodou

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás