Staňte se členem týmu APOGEO a objevte svět plný příležitostí a seberealizace

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás!

Proč k nám?

Věříme, že velká část našeho úspěchu závisí především na našich zaměstnancích. A to na jejich zkušenostech, dovednostech a jejich pozitivním přístupu ke strategii, cílům a celkové kultuře skupiny APOGEO.

Dr. Ing. Josef Jaroš, MBA Managing partner
Ing. Vítězslav Hruška Partner
Ing. Tomáš Pacovský Partner / Tax & Transaction

Josef je většinový vlastník APOGEO Group. Ve skupině působí od roku 2004 a vrcholově ji jako celek převzal v době, kdy začala dostávat nynější podobu – tedy v roce 2010.

Chci vědět více

Vítězslav působí ve skupině od roku 2005. Věnuje se rozvoji a správě vztahů s významnými klienty skupiny.

Chci vědět více

Tomáš působí ve skupině od roku 2007 a je předním odborníkem na design mezinárodních struktur, transakcí a korporátní daně.

Chci vědět více

S kým budete pracovat?

  • Ing. Jaroslava Hanková Ing. Jaroslava Hanková Tax & Accounting Manager

    „Zapojte se do našeho týmu, kde se neustále budete mít co učit, nebudete počítat nudné příklady a získáte sebevědomí v oblasti účetnictví a daní" říká Jaroslava.

  • Ing. Pavel Postl Ing. Pavel Postl Transaction Manager

    „Máte analytické myšlení, zdravý selský rozum a potřebný nadhled? Přidejte se do transakčního týmu, kde si vyzkoušíte spolupráci na řízení projektů napříč skupinou APOGEO, osvojíte si přípravu nabídek a informačních memorand, budete se podílet na strukturování smluvních vztahů a přípravě podnikových přeměn a restrukturalizací" říká Pavel.

  • Ing. Pavel Tůma, Ph.D. Ing. Pavel Tůma, Ph.D. Partner / Expert Institute

    „Zajímá vás náhled z různých perspektiv na klíčové otázky v oblasti oceňování? Přijďte k nám a rozšiřte si své znalosti získané v oboru oceňování včetně jejich vhodného přizpůsobení do prezentovatelné a uchopitelné formy ve vztahu k obchodním partnerům", říká Pavel.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.