OCEŇOVÁNÍ- Asistent/ka

V současné době hledáme týmového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat komplexní organizační a administrativní podporu oddělení. Očekáváme samostatnost, pečlivost a spolehlivost, dobrý písemný a ústní projev, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) a znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni. Praxe na obdobné pozici je vítána, nikoliv podmínkou.

Pozice je vhodná i pro studenty VŠ či pro rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

Náplň práce

  • Organizace a plánování schůzek partnera resp. seniorních pracovníků,
  • tisk a vazba posudků,
  • asistence při přípravě nabídek či dokumentace k veřejným zakázkám,
  • kontakty a fakturace ESO9,
  • dle profilu asistenční práce na oceňování,
  • rešerše informací z veřejných zdrojů,
  • archivace znaleckých posudků,
  • organizace elektronické dokumentace AE,
  • evidence knihovny, odborné literatury a školení,
  • skartace dokumentů.

Nabízíme

  • Práci na částečný úvazek či možnost plného úvazku,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás