OCEŇOVÁNÍ - Consultant

Do svého týmu hledáme kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oboru oceňovaní nemovitostí a podniků, kteří mají alespoň 1 rok praxe ve znaleckém ústavu.

Očekáváme samostatnost, pečlivost, analytické a komunikační schopnosti, všeobecný ekonomický přehled, znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2). Výhodou, nikoliv podmínkou je hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze.

Náplň práce

  • samostatné zpracování znaleckých posudků,
  • řízení a vedení týmu analytiků,
  • pravidelná komunikace s přímým nadřízeným,
  • komunikace s klienty v průběhu nabídkového řízení i při realizaci zakázky,
  • samostatná komunikace s klienty a rozvoj klientských vztahů.

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • zajímavé pracovní zahraniční stáže,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás