OCEŇOVÁNÍ- nemovitosti

Do svého týmu hledáme juniorního či seniorního kolegu nebo kolegyni na oceňování nemovitostí. Očekáváme samostatnost, pečlivost, analytické a komunikační schopnosti, všeobecný ekonomický přehled, znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B1/B2). Výhodou, nikoliv podmínkou je hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze či absolvování některé ze stavebních fakult např. ČVUT či VUT Brno.

„Zajímá vás náhled z různých perspektiv na klíčové otázky v oblasti oceňování? Přijďte k nám a rozšiřte si své znalosti získané v oboru oceňování včetně jejich vhodného přizpůsobení do prezentovatelné a uchopitelné formy ve vztahu k obchodním partnerům", říká Pavel Tůma, Partner Expert Institute.

Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro místní i mezinárodní klienty z mnoha oblastí podnikání, kterým nabízíme včasná, profesionální a neotřelá řešení. Každý v APOGEO má svůj potenciál.

Požadavky

  • Praxe ve znaleckém ústavu výhodou
  • Hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze, stavební fakultu nebo fakultu architektury či 4 semestrální kurz oceňování nemovitostí
  • Znalost oceňování nemovitého a movitého majetku Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Orientace na klienta, týmový hráč, reprezentativní vystupování
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce

Valuation Consultant

  • Samostatné zpracování znaleckých posudků
  •  Koordinace práce analytiků
  • Komunikace s klienty a účast na obchodních jednáních
  • Participace na business developmentu především interně

Junior Valuation Consultant

  • Zpracování finančních a strategických analýz
  • Popis společnosti, oceňování nemovitostí
  • Komunikace s klienty a účast na obchodních jednáních resp. místních šetřeních
  • Dílčí oceňovací práce
  • Aktivní podpora business developmentu
  • Administrativní podpora oddělení

Nabízíme

  • Práci na částečný či plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Přátelskou atmosféru, mladý kolektiv
  • Kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova
  • Sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…)
  • Firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…)
  • Teambuildingové aktivity
  • Nástup ihned nebo dohodou

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás