PKF Family Office - CONSULTANT

V PKF Family Office poskytujeme komplexní a profesionální poradenství v oblastech řízení rodinných záležitostí, nakládání s majetkem, práva, účetnictví a daní. Zaměřujeme se na investice, ochranu a správu rodinného majetku a mezigenerační předání.

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni, který bude mít na starost rozvoj služeb včetně úzké spolupráce s našimi stávajícími i potenciálními klienty.

Očekáváme samostatnost, koncepčnost, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2).

Náplň práce

  • samostatné vedení nových projektů, spoluúčast na vedení a realizaci projektů,
  • rozvoj Business Unit,
  • reprezentace značky na trhu,
  • sledování současné situace na trzích včetně chystaných legislativních změn,
  • analýza obchodních příležitostí,
  • participace na akvizici nových a správě stávajících klientů a produktů,
  • rozvoj stávajících služeb a hodnocení jednotlivých klientů, aktivit, projektů a zakázek - náklady, výnosy, ziskovost, spokojenost,
  • samostatná komunikace s klienty a manažery jednotlivých společností poradenské skupiny,
  • příprava smluvní dokumentace.

Nabízíme

  • práce na plný úvazek (pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO),
  • flexibilní pracovní dobu, po zkušební době možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…), teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás