PKF Family Office - Exclusive Client's Assistant/Account Manager

V PKF Family Office poskytujeme komplexní a profesionální poradenství v oblastech řízení rodinných záležitostí, nakládání s majetkem, práva, účetnictví a daní. Zaměřujeme se na investice, ochranu a správu rodinného majetku a mezigenerační předání. Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni, který/á bude mít na starost komplexní péči o klienty, zastřeší veškerou komunikaci mezi klientem a dodavatelem a dohlédne na průběh poskytování služeb.

Požadavky

  • komunikační a prezentační dovednosti odpovídající každodennímu kontaktu s klienty,
  • pragmatické uvažování a kritické myšlení,
  • řízení a plánování vlastního časového fondu,
  • reprezentativní vystupování,
  • samostatné uvažování a rozvinuté organizační schopnosti,
  • minimálně dva roky praxe ve firmě poskytující ekonomické či právní poradenství výhodou,
  • výbornou znalost práce v MS Office (Outlook, Excel, Word).

Náplň práce

  • administrace a průběžná aktualizace monitoringu povinností klientů,
  • dohled a kontrola plnění časových plánů,
  • dohled a koordinace fakturace poskytovaných služeb,
  • dohled a koordinace vymáhání pohledávek,
  • evidence plnění stanovených povinností klientů vůči orgánům státní správy a obchodních partnerů (významné termíny účetních, daňových a souvisejících agend),
  • komunikace s manažery a zaměstnanci společností APOGEO Group,
  • komunikace s klienty,
  • příprava a sumarizace podkladů pro rozhodování,
  • spolupráce při organizaci marketingových aktivit,
  • spolupráce při tvorbě smluv, prezentací produktů a nabídek.

Nabízíme

  • 5 sickdays ročně,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • flexibilní pracovní dobu, po zkušební době možnost občasné práce z domova,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • nástup ihned nebo dohodou,
  • práci na plný úvazek,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky),
  • teambuildingové aktivity,
  • výuku jazyků v rámci pracovní doby.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás