TAX & ACCOUNTING - Asistentka/Asistent manažera

V současné době hledáme týmového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat komplexní organizační a administrativní podporu managera účetního a daňového oddělení.

Očekáváme SŠ vzdělání ukončené maturitou, pečlivost a spolehlivost organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) a znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni (A1). Praxe na obdobné pozici je vítána, nikoliv podmínkou.

Náplň práce

  • administrativní podpora manažerky,
  • vedení kalendáře s podporou v organizování interních schůzek a schůzek s klienty a obchodními partnery,
  • fakturace,
  • správa a evidence datových schránek,
  • správa interní databáze zakázek,
  • ostatní administrativní úkony (korespondence, archivace dokumentů, příprava podkladů, kalkulací dle zadání managera) a administrativní podpora účetního a daňového týmu.

Nabízíme

  • práci na zkrácený úvazek (4-6 hod. denně), vhodné pro kandidáty na rodičovské dovolené nebo studenty (možnost upravit docházku dle potřeby),
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás