Transakce- asistent/ka

Jsme silná, stabilní poradenská skupina APOGEO s mezinárodním přesahem a fungováním na českém trhu od roku 2001.

V současné době hledáme týmového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat komplexní organizační a administrativní podporu transakčního oddělení.

Očekáváme SŠ vzdělání ukončené maturitou, pečlivost a spolehlivost, dobrý písemný a ústní projev, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) a znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni. Praxe na obdobné pozici je vítána, nikoliv podmínkou.

Každý v APOGEO má svůj potenciál.

Máte analytické myšlení, zdravý selský rozum a potřebný nadhled? Přidejte se do transakčního týmu, kde si vyzkoušíte spolupráci na řízení projektů napříč skupinou APOGEO, osvojíte si přípravu nabídek a informačních memorand, budete se podílet na strukturování smluvních vztahů a přípravě podnikových přeměn a restrukturalizací" říká Pavel Postl, Partner transakčního oddělení.

Požadavky

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou,
  • pečlivost a spolehlivost,
  • dobrý písemný a ústní projev, organizační schopnosti,
  • výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint),
  • znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni,
  • praxe na obdobné pozici je vítána, nikoliv podmínkou.

Náplň práce

  • Administrativní podpora transakčního oddělení,
  • příprava nabídek a smluv,
  • správa interní fakturace,
  • správa zakázek v interním systému,
  • ad-hoc úkoly dle zadání nadřízeného.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek či možnost částečného úvazku nebo brigády,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky),
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • 5 Sickdays ročně,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Kristýna Mikulenková
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás