ÚČETNÍ - Team Leader

Do svého týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má chuť vést tým lidí a chce uplatnit své dosavadní účetní znalosti a dovednosti. Kandidát by se orientovat v účetní a daňové legislativě a znalost ekonomických SW je výhodou.

Očekáváme schopnost týmové práce, samostatnost, koncepčnost, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2). Praxe 1 - 3 roky na obdobné pozici je vítána.

Náplň práce

  • odpovědnost za zpracování účetnictví pro externí klientelu
  • vedení týmu účetních, komplexní odpovědnost za svěřený tým a jeho odborný rozvoj, metodické vedení týmu,
  • odpovědnost za dodržování termínů a kvality výstupů
  • příprava interních reportů
  • aktivní komunikace s klientem.

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO),
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv, kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity, zajímavé pracovní zahraniční stáže, nástup ihned nebo dohodou.

Stáhnout pracovní nabídku ve formátu PDF

Dotazy směřujte na
Aneta Ponertova
Aneta Ponertová HR & Office Manager

ponertova@apogeo.cz +420 267 997 778

Zobrazit profil
Získejte lepší práci v APOGEO a přečtěte si o nás