APOGEO Audit zvítězilo v nadlimitní veřejné zakázce

2.5.2017

picture

Související služby

Auditorské služby

Zpět na výpis

APOGEO Audit provede výkon statutárního auditu společnosti Národní inovační fond, investiční společnost, a.s. a jí obhospodařovaných investičních fondů, jíž zřizuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, včetně vyjadřování se k souladu výroční zprávy obhospodařovaných investičních fondů s účetní závěrkou.

Hlavním posláním NIF je podpora rozvoje podnikání malých a středních podniků v České republice a v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky napomáhat rozvoji i dalších vybraných oblastí ekonomiky, které vyžadují veřejnou podporu.

Podpora je poskytována formou kapitálových vstupů, a to jednak před založením firmy v pre-seed fázi (v rámci komercializace výzkumu a vývoje v programu podpory OPPIK Proof-of-Concept), a do založených firem zejména ve fázi zárodečného kapitálu v programu podpory OPPIK Rizikový kapitál.

Další novinky z kategorie - Novinky

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.