Ekonomicko-právní ochrana

20.5.2020

picture

Související služby

Transakční poradenství

Zpět na výpis

Vážení klienti a obchodní přátelé,

pokud se Vás dotkla vládní opatření spojená s pandemií COVID-19 rádi bychom Vám nabídli ekonomicko-právní ochranu Vaší společnosti.

Poklesly Vám tržby, ale výdaje zůstávají na stejné úrovni? Obrací se na Vás věřitelé kvůli závazkům po splatnosti? Ukazují Vám finanční ukazatele nárůst závazků oproti majetku společnosti?

Pokud Vaše společnost jeví některé výše zmíněné známky zhoršené ekonomické situace, neváhejte se obrátit na naše poradce z transakčního oddělení. Ti ve spolupráci s právními odborníky zjistí stav Vaší společnosti a následně navrhnou vhodnou strategii buď pro zachování nebo ukončení provozu.

Více informací se dozvíte níže a nebo se neváhejte obrátit na Jana Váchu, manažera transakčního oddělení (jan.vacha@apogeo.cz, +420 267 997 706).

Další novinky z kategorie - Novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.