Jsme partnery Soukromé Vysoké Školy Ekonomické Znojmo

27.5.2021

picture

Zpět na výpis

Minulý týden jsme uzavřeli partnerství se Soukromou Vysokou školou Ekonomickou Znojmo, která má studijní střediska v Praze a ve Znojmě. Budeme mít možnost vstupovat do přednášek a sdílet naši praxi se studenty. Zároveň nabízíme studentům možnost absolvování odborných praxí a brigád u nás v pražské a nově i v brněnské kanceláři.

V loňském roce Vysoká škola oslavila 15 let svého působení. Studijní střediska uskutečňují akreditovaný studijní program Účetnictví a finanční řízení podniku.
Tento studijní program je tříletý ukončen titulem Bc. Navazující magisterské studium je aktuálně v procesu. Studenti mají možnost pokračovat ve studiu na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde je nabízen magisterský program Mezinárodní a diplomatická studia.

Máme radost, že rozšiřujeme naše působení na akademické půdě a můžeme podporovat studenty v získávání praxe již při studiu.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.