Jsme PKF APOGEO

3.1.2022

picture

Zpět na výpis

Skupina APOGEO je od roku 2016 hrdým členem sítě PKF International. Rozsáhlá celosvětová síť špičkových odborníků nám umožňuje poskytovat klientům skutečně ucelený mezinárodní servis. Naše partnerství nám umožňuje spolupráci ve 150 zemích světa, kde PKF International působí.

Je proto logickým krokem, že příslušnost k síti patřící do světových TOP 10 poradenských skupin chceme ztvrdit i „na první pohled“. Od 01.01.2022 jsme PKF APOGEO.

Generální ředitel PKF International Theo Vermaak k tomu říká:

,,Jsme rádi, že společnost APOGEO přijala název PKF APOGEO. Tento krok veřejně demonstruje jejich oddanost značce PKF a hodnotám, které představuje. Se skupinou APOGEO a jeho vysoce kvalifikovaným týmem bylo vždy potěšením spolupracovat a těším se na novou společnou kapitolu, kdy značka PKF půjde nahoru."

Nadále zůstáváme českou společností a majetková struktura APOGEO Group se nijak nemění. Stvrzením příslušnosti k síti PKF se však v žádném případě nevzdáváme našeho stylu práce a našeho přístupu – tedy zůstat především diskrétními lidskými profesionály, o které se můžete při svém podnikání opřít, a to v jakékoliv jeho fázi.