Management buy-out a rozvoj skupiny Green Ways

25.8.2021

picture

Související služby

Transakční poradenství

Zpět na výpis

Počátkem roku jsme úspěšně realizovali částečný management buy-out v rámci skupiny Green Ways, největšího evropského prodejce zelených potravin. Naše služby zahrnovali doporučení vhodného postupu, modelace finančních toků a strukturování transakce vč. daňového poradenství a oceňování. S ohledem na zahraniční účasti na Slovensku a Polsku, jsme využili i konzultace kolegů z naší poradenské sítě PKF.

V návaznosti jsme dále asistovali při změně vlastnické a organizační struktury pro její další rozvoj a růst. Související poradenství spočívalo v realizaci vícenásobné podnikové přeměny na klíč ve formě odštěpení vybraných aktiv a činností k docílení efektivního holdingového uspořádání. Jako v případě každé podnikové přeměny byla důležitá součinnost zaměstnanců skupiny Green Ways i spolupracující advokátní kanceláře.  

 
Autor
Ing. Pavel Postl Partner / Transactions
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.