Skupina APOGEO se stala členem sítě PKF International

10.8.2017

picture

Zpět na výpis

V zemích, kde působí, je PKF International považována za pátého člena poradenské „Velké čtyřky“.

Česká poradenská skupina APOGEO se stala členem mezinárodní sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa. APOGEO je v ní jediným zástupcem České republiky.

„Hledali jsme etablovaného partnera s celosvětovým přesahem,“ vysvětluje Josef Jaroš, většinový vlastník skupiny APOGEO. Podle něj je zároveň krok správným směrem, že na český trh vstupuje další, relativně mladá, ambiciózní síť.

Členství v síti je podmíněno dodržováním přísného etického kodexu a podrobení se pravidelným auditům, které zaručují kvalitu poskytovaných služeb. Cílem je být profesionální, znalostně nadstandardně vybavenou společností, orientovanou na úspěch svých klientů, maximálně vůči nim vstřícná a přátelská a zároveň spolehlivý a zcela diskrétní partner v podnikání.

„Nadnárodní společnosti, které se sítí PKF International spolupracují, jsou zvyklé na její vysoké standardy, neměly ale možnost využít jejích služeb i v České republice,“ říká Jaroš. Vznik PKF International se datuje do roku 1969, kdy se čtyři účetní firmy z Austrálie, Kanady, Velké Británie a USA spojily dohromady a vytvořily mezinárodní sdružení s názvem Pannell Kerr Forster. V roce 1980 bylo rozhodnuto použít tento společný název k vytvoření mezinárodní účetní značky Pannell Kerr Forster.

V roce 2000 se členské firmy rozhodly zkrátit své jméno na PKF. V členských firmách PKF International pracuje více než 21 000 zaměstnanců.

Pozn. Tisková zpráva

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.