Úspěšná fúze české a slovenské společnosti BIOMIN

1.4.2021

picture

Související služby

Transakční poradenství

Zpět na výpis

 

V minulých měsících jsme úspěšně dokončili přeshraniční fúzi české a slovenské společnosti BIOMIN. Společnost BIOMIN je součásti celosvětové skupiny ERBER Group. Na trhu působí jako vedoucí společnost zaměřená na zdraví ve výživě zvířat, vyvíjí a vyrábí krmná aditiva, premixy a poskytuje služby ke zlepšení zdraví a užitkovosti zvířat, s ohledem na ekonomiku chovu. 

V důsledku konsolidace aktiv a efektivnímu řízení v dané oblasti došlo k zániku slovenské sesterské společnosti v rámci přeshraniční fúze sloučením, kde se nástupnickou společností stala BIOMIN Czech s.r.o. s právní účinností k 1. březnu 2021. Pro hladký přechod a správu regionu našich východních sousedů současně vznikla BIOMIN Czech s.r.o. – organizační složka zahraniční právnické osoby.

Na projektu pod vedením našeho transakčního týmu se mimo jiné podíleli kolegové z daňového a účetního oddělení včetně slovenské pobočky skupiny APOGEO.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat našim klientům a podílet se na jejich úspěchu.

 

Autor
Ing. Jan Vácha Transaction Manager
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.