15. 02. 2018

Evidence svěřenských fondů do června 2018

Všechny svěřenské fondy v České republice vzniklé před začátkem roku 2018 se musí nejpozději do června 2018 (letošního roku) zapsat do evidence svěřenských fondů, jinak zaniknou – tj. pokud povinnost nesplní, přestanou existovat. Z toho vyplývá, že pokud jako svěřenský správce návrh na zápis nepodáte nebo podání nezajistíte, svěřenský fond zanikne.

S ohledem na to, že se jedná o čistě administrativní úkon, bychom Vám rádi buďto pomohli tuto zákonnou povinnost splnit, nebo ověřit, že se Vás netýká. Pokud máte zájem o bližší informace, zavolejte nám na naši bezplatnou telefonickou linku 800 276 278 (800 B SMART), napište na náš e–mail info@smartcompanies.cz nebo navštivte naši stránku o informačním systému evidence svěřenských fondů.

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.