26. 03. 2019

Úvodní slovo

Vážení klienti a obchodní přátelé,

přestože máme tradiční ledové období za sebou a nový rok již běží v plném proudu, dovolte mi krátké bilancování. V minulém roce se nám podařilo v rámci skupiny APOGEO dosáhnout rekordní tržby na úrovni 102 mil. Kč s celkovým počtem 90 zaměstnanců.

Prohlubujeme spolupráci s vysokými školami, zejména Vysokou školou ekonomickou, a zároveň myslíme již několikátý rok i na podporu šišatého sportu spojeného s rostoucí popularitou, tedy české a mezinárodní rugby. Ve spolupráci s kolegy z PKF Family Office jsme se stali partnerem mistrovského turnaje koňského póla na sněhu pod záštitou akce s názvem TAXIS SNOW POLO.

V odborně a společensky prospěšné rovině jsme vyvinuli u nás ojedinělou metodiku týkající se kvantifikace imateriálních újem, což přinese pomoc při rozhodování soudů ve věcech odškodňování při ztížení společenského uplatnění (zdravotní újmy), při zásahu do ochrany osobnosti (např. nepravdivé informace médií), nebo u náhrad pozůstalým.  

Pevně věřím, že se s řadou z Vás společně potkáme nejen na konkrétních projektech, ale i na některé z pořádaných akcí jako je golfová tour Czech Top 100, rugby, trap nebo u sklenky dobrého vína.

Pavel Tůma
Partner

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.