Červen 2020

26. 06. 2020

Úvodní slovo

Vážení klienti a obchodní přátelé,

v aktuálním červnovém vydání našeho občasníku Anews Vám přinášíme shrnutí novinek, které jsou důležité z pohledu naší činnosti a hodné Vaší pozornosti. Do tohoto vydání přispěli významnou měrou kolegové z daňového oddělení APOGEO v souvislosti s celou řadou změn a novinek vyvolaných – námi všemi překonanou – vlnou plošných opatření.

Pevně věřím, že se s řadou z Vás společně potkáme nejen při konkrétních projektech, ale i na některé ze sportovně-společenských akcí – ať už v rámci golfové tour v pražském Oaks, mariánskolázeňském Royal Golf Clubu či tradičním Golf Resortu Karlovy Vary, nebo u sklenky vína na pražských Vinohradech.

Společnosti skupiny APOGEO Group jsou partnerem mezinárodní sítě PKF, což nám umožňuje naše zkušenosti konfrontovat, diskutovat a srovnávat s děním na evropské a světové scéně.

S pozdravem a přáním zajímavého čtenářského zážitku

Vítězslav Hruška

Partner

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.