Kompletní due diligence sportovního klubu

26.6.2013

picture

Zpět na výpis

Společnost dodnes existuje a její účetnictví věrně a poctivě zobrazuje realitu, která je uvedena ve výroční zprávě společnosti.

Úvodní slovo

V roce 2011 se poradenská skupina APOGEO, divize APOGEO Audit stala statutárním auditorem společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s. (dále je „SK Slavia“), nejstaršího a druhého nejúspěšnějšího klubu české fotbalové historie.

 

Průběh zakázky

APOGEO Audit z řad forenzních auditorů, účetních a daňových expertů provedl kompletní due diligence společnosti SK Slavia za účelem předakviziční prověrky v rámci restrukturalizace a záchrany populárního klubu prostřednictvím investiční a finanční skupiny NATLAND Group.

Závěr

Tým odborníků APOGEO v rámci forenzního šetření nalezl významná zjištění, díky nimž bylo možné ozdravit účetnictví společnosti.

Další novinky z kategorie - Případové studie

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.