Kompletní due diligence sportovního klubu

26.6.2013

picture

Zpět na výpis

Společnost dodnes existuje a její účetnictví věrně a poctivě zobrazuje realitu, která je uvedena ve výroční zprávě společnosti.

Úvodní slovo

V roce 2011 se poradenská skupina APOGEO, divize APOGEO Audit stala statutárním auditorem společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s. (dále je „SK Slavia“), nejstaršího a druhého nejúspěšnějšího klubu české fotbalové historie.

 

Průběh zakázky

APOGEO Audit z řad forenzních auditorů, účetních a daňových expertů provedl kompletní due diligence společnosti SK Slavia za účelem předakviziční prověrky v rámci restrukturalizace a záchrany populárního klubu prostřednictvím investiční a finanční skupiny NATLAND Group.

Závěr

Tým odborníků APOGEO v rámci forenzního šetření nalezl významná zjištění, díky nimž bylo možné ozdravit účetnictví společnosti.

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.