Profil společnosti PKF APOGEO Group

Skupina společností PKF APOGEO poskytuje transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, auditu, mzdové agendy a správy rodinného majetku na českém trhu od roku 2001. Jednotlivé společnosti jsou členy profesních komor, tj. Komory daňových poradců České republiky, Komory auditorů, Komory certifikovaných účetních, České Komory odhadců majetku a Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů, a držiteli certifikace ISO 9001 a ISO 27001.

Lidé ve skupině PKF APOGEO sdílejí hodnoty cti, nadšení, soudržnosti, kázně a respektu. Neskrývají se za vzletné fráze a pro klienty jsou diskrétními, precizním partnery. Společnosti PKF APOGEO jsou pro klienty spolehlivou oporou ve všech fázích podnikatelského života a všech fázích hospodářského cyklu.

Dotazy směřujte na
Lucie PurchartováMarketing Manager

lucie.purchartova@apogeo.cz +420 267 997 719


Jsme partnerem mezinárodní poradenské sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa.

Díky takto široké síti partnerů a konzultantů vám zajistíme transakce s mezinárodním aspektem ve většině evropských států. Své klienty dobře známe a to nám umožňuje odvádět kvalitní práci a navrhovat nová a lepší řešení.

Mezinárodní asociace PKF - Visegrad group meeting

Nechte si zasílat náš newsletter