Jsme partnery Karlínské obchodní akademie a VOŠE i v roce 2021

11.1.2021

picture

Zpět na výpis

I v tomto roce jsme partnery Karlínské obchodní akademie a VOŠE. Nadále nabízíme studentům možnost vyzkoušet si, jak to u nás chodí prostřednictvím odborné praxe nebo brigády. Primárně nabízíme pozice v účetním oddělení, ale je možnost vyzkoušet si práci i v oddělení transakcí, daní nebo auditu.Tuto možnost již doposud využilo několik studentů a my jsme rádi, že můžeme být součásti jejich kariérního růstu a sdílet s nimi odborné zkušenosti.

V rámci naší spolupráce pro studenty realizujeme různé vzdělávací akce jako například Den otevřených dveří v našich prostorách, Kariérní den nebo přednášky vedené našimi odborníky.

Obchodní akademie je veřejná škola s dlouhou tradicí a prvotřídní kvalitou. Poskytuje komplexní ekonomické vzdělání s velkým přesahem do dalších oborů (matematika, společenské vědy a další). Kromě teoretických znalostí zde studenti získávají i praktické kompetence.

Další novinky z kategorie - Sponzoring a partnerství

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.