Konference Nové soukromé právo

18.11.2014

picture

Zpět na výpis

Dne 25.11. se v prostorách kongresového hotelu Clarion uskuteční konference zaměřená na Nové soukromé právo, kde i naše poradenská skupina se stala významným partnerem.

Program konference se bude týkat nového občanského zákoníku, účinného od 1. ledna 2014, jenž je nejvýznamnější částí komplexní změny soukromého práva v České republice. Úprava, kterou tato a související právní normy přinášejí, zasahuje široké spektrum dalších právních předpisů a takřka každého uživatele práva. Jak si norma stojí téměř po roce svého života? Jaká je využitelnost jejích institutů a jaké poznatky mají například soudci? A jaké dopady mohou mít novelizační změny?  Na to vše by měla odpovědět právě tato konference.

Na konferenci vystoupí například náměstek ministryně spravedlnosti, JUDr. Robert Pelikán, Ph.D.; hlavní autor rekodifikace občanského práva, prof. JUDr. Karel Eliáš; předseda České advokátní komory, JUDr. Martin Vychopeň; hlavní autor rekodifikace obchodního práva, doc. JUDr. Bohumil Havel; bývalý náměstek ministra spravedlnosti JUDr. František Korbel a další.

Další novinky z kategorie - Sponzoring a partnerství

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.