1.5.2017

picture

Kategorie

Sponzoring a partnerství


Zpět na výpis

PRO VÍTĚZE AŽ 15 HODIN KONZULTACÍ S APOGEO ODBORNÍKY ZDARMA*

APOGEO Group je česká poradenská skupina poskytující komplexní služby v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy.

Pokud Vás nabídka konzultací zdarma zaujala, kontaktujte nás prosím na e: marketing@apogeo.cz vložením ID kódu NT2017/WWW do předmětu emailové komunikace.

*Upozornění

Poukaz ke stažení (*.pdf)

Poukaz je nepřenosný, určen výhradně vítězům jednotlivých sportovních akcí v rámci NT2017 a lze použít výhradně k čerpání 5 hod. (3. místo) – 10 hod. (2. místo) - 15 hod. (1. místo) poradenství skupiny APOGEO ročně.

Poukaz, prosím, aktivujte nejpozději do 29. 12. 2017. S aktivací je platnost voucheru do 30. 3. 2018. Slevy a výhody nelze sčítat, kombinovat a nelze jej vyměnit za finanční hotovost.

O Tour 2017

Titulárním partnerem Tour je již od samého počátku česká poradenská skupina APOGEO poskytující komplexní služby v oblasti transakcí, daní, auditu, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy.

V 9. ročníku kromě golfu jsou zařazeny lyže a jachty.

  • Ski Cup – Špindlerův Mlýn 31. 3. – 1. 4.
  • Family Golf Cup – Prague City Golf 3. 6.
  • Business Golf Cup – Karlovy Vary 26. 8.
  • Yacht Cup – Chorvatsko 30. 9. – 5. 10.
  • Final event – Praha 23. 11.

Za uplynulých osm ročníků se podařilo vybudovat tradici golfových turnajů, která má od samého počátku silnou mediální a partnerskou podporu s pečlivě vytvořeným profilem účastníků.

Turnaje probíhaly v atraktivních golfových resortech České republiky, které jsou zárukou příjemného a neformálního prostředí. Součástí jednotlivých tour býval i zahraniční turnaj konaný v minulosti například v Turecku, Španělsku či v Thajsku, kde jako jediná komerční akce organizátorů z České republiky měla výsadu spojení s prestižním mezinárodním projektem World Golfers Championship.

Více informací o letošním ročníku

Další novinky z kategorie - Sponzoring a partnerství

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.