Sportovní příprava nejmladších lyžařů

30.6.2014

picture

Zpět na výpis

„Harranti“ – ne to není hanlivý název pro zlobivé děti, ale naprostý opak - tréninkové středisko závodního lyžování, které vede děti k dnes tak důležité činnosti - sportu.Celým názvem HARRANTI Ski Team Harrachov je tréninkové středisko závodního lyžování v Harrachově založené v roce 2006.   

Společnost APOGEO Group v rámci svých CSR aktivit pomáhá ke komplexní sportovní přípravě dětí již od 4 let, právě prostřednictvím Harrantů.  

A cože to vlastně Harranti dělají?  

Sportovní příprava probíhá celoročně ve dvou tréninkových blocích – zimní a letní. S dětmi je každý rok absolvováno letní soustředění zaměřené na všesportovní přípravu, ale i podzimní soustředění na ledovci. Hlavním cílem je přivést děti k závodnímu sjezdovému lyžování a dotáhnout to až na samý vrchol, zejména ten sportovní.  

Tréninkovou přípravu zajišťují vysoce kvalifikovaní trenéři a instruktoři lyžařské školy Classic Ski School, která je členem Asociace profesionálních učitelů lyžování APUL. Více informací naleznete na www.harranti.cz.

Další novinky z kategorie - Sponzoring a partnerství

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.