13.3.2018

picture

Zpět na výpis

V novém roce změna práce? Doba takovým předsevzetím přeje, je ale třeba pečlivě vybírat. ​Dávat si novoroční předsevzetí je jedna věc, začít pracovat na tom, abychom je splnili, je ale věc druhá. Jsou totiž předsevzetí, která záleží jen na naší vůli – třeba zhubnout, začít jíst zdravě, přestat kouřit. Pak jsou ale i taková, pro jejichž splnění potřebujeme nejen odvahu, ale i příznivé vnější okolnosti. A mezi ně patří i předsevzetí o změně zaměstnání.

Získejte lepší práci v APOGEO.

VímVíc.cz je online platforma nabízející jednotlivcům i firmám odbornou pomoc v HR a vzdělávání. Na trhu působí už od roku 2014 a v současnosti nabízí téměř 160 kurzů z oblasti osobního a kariérního rozvoje, IT, marketingu nebo zdraví. Má přes 64 tisíc registrovaných uživatelů. Kromě katalogu aktuálních pracovních nabídek nabízí také hodnocení firem, které usnadňuje rozhodování lidem hledajícím práci.

Další novinky z kategorie - Sponzoring a partnerství

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.