13.3.2018

picture

Zpět na výpis

V novém roce změna práce? Doba takovým předsevzetím přeje, je ale třeba pečlivě vybírat. ​Dávat si novoroční předsevzetí je jedna věc, začít pracovat na tom, abychom je splnili, je ale věc druhá. Jsou totiž předsevzetí, která záleží jen na naší vůli – třeba zhubnout, začít jíst zdravě, přestat kouřit. Pak jsou ale i taková, pro jejichž splnění potřebujeme nejen odvahu, ale i příznivé vnější okolnosti. A mezi ně patří i předsevzetí o změně zaměstnání.

Získejte lepší práci v APOGEO.

VímVíc.cz je online platforma nabízející jednotlivcům i firmám odbornou pomoc v HR a vzdělávání. Na trhu působí už od roku 2014 a v současnosti nabízí téměř 160 kurzů z oblasti osobního a kariérního rozvoje, IT, marketingu nebo zdraví. Má přes 64 tisíc registrovaných uživatelů. Kromě katalogu aktuálních pracovních nabídek nabízí také hodnocení firem, které usnadňuje rozhodování lidem hledajícím práci.

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.