Standardy kvality

Skupina APOGEO splňuje podmínky mezinárodní normy a to našim klientům zaručuje bezproblémový průběh svěřených projektů, vysokou úroveň interního řízení a jistotu, že důvěra a diskrétnost nejsou v APOGEO jen prázdnými slovy.

iso 9001iso 27001

Jsme součástí Komory certifikovaných účetních, která sdružuje odborníky, kteří jsou absolventy systému certifikace účetní profese v ČR nebo obdobného systému jiné členské organizace IFACu (splňujícího mezinárodní vzdělávací standardy) nebo jejím členem.

Komora certifikovaných účetních

Naši odborníci jsou členy Komory daňových poradců České republiky, České Komory odhadců majetku a Komory daňových poradců ČR.

Česká komora odhadců majetku      Komora auditorů České republiky      Komora daňových poradců ČR

Jsme jedním ze zakladatelů Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů. Od roku 2014 jsme předním poskytovatelem řešení v oblastech investic a správy rodinného majetku.


APRSF logo

Jsme součástí PKF International Limited, mezinárodní poradenské sítě, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150ti zemích světa.  

S kým můžete mluvit o kvalitě
Lucie PurchartováMarketing Manager

lucie.purchartova@apogeo.cz +420 267 997 719

Nechte si zasílat náš newsletter

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.